Napisz do mnie!

WSPARCIE CHWILOWO ZAWIESZONE! PROBLEMY TECHNICZNE!

Aby skontaktować się ze mną w celu pomocy bądź porady - wypełnij poniższy formularz kontaktowy! Zastanawiasz się czy jestem w stanie Ci pomóc? Sprawdź zakładkę "Specjalności" w dzialne Support! Zobacz mój certyfikat i referencje. Pamiętaj, aby podany przez Ciebie adres e-mail i numer telefonu był poprawny! Sprawdź jak działa mój serwis - obejrzyj spot reklamowy - KLIKNIJ! Wysłanie (tylko) pierwszej wiadomości jest płatne drogą SMS. Wszelkie reklamację przyjmuje usługodawca SMS Premium Dotpay.pl, poprzez dział reklamacji.

Wyślij SMS o treści AP.RASTAPCS na numer 71068 lub zeskanuj kod QR. Koszt wysłania SMS wynosi 1,23 PLN z VAT. W odpowiedzi dostaniesz treść zwrotną, którą nalezy wpisać poniżej, w formularzu. Kod dostępu jest aktywny przez 6h od momentu jego pierwszego użycia. Usługa SMS dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM,Play, Heyah, Sami Swoi.

Imię i Nazwisko:
E-Mail:
Telefon:
Kod SMS:
Treść wiadomości:
Akceptuję regulamin płatności SMS realizowanej przez dotpay.pl.
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny (Pole nieobowiązkowe.)
 

W razie problemów z formularzem proszę o kontakt:
Michał Bartos, admin@rastapcs.net

Witaj w dziale wsparcia RastaPCs.net!
twarz

Oferuję pomoc w dziedzinie informatyki!

Prawdopodobnie trafiłeś tutaj z poziomu stron rastapcs.net, bądź wysłałem Ci ten link w wiadomości prywatnej lub z poziomu komentarzy na YouTube.

Dlaczego tak zrobiłem? Dlaczego nie odpowiadam na pytania w innych miejscach? Z poziomu działu support wchodzę z użytkownikami w indywidualne dyskusje na poziomu swobodnej wymiany wiadomości prywatnych. W taki sposób jestem w stanie lepiej zrozumieć Wasze problemy i dodatkowo mam motywację, aby każdemu z osobna pomóc z kłopotem. Jeśli chcesz, zobacz opinie użytkowników, którym pomogłem. (Patrz komentarze na dole strony).

Jak się skontaktować?
image

Klikając zakładkę "kontakt" w dziale support (zakładka uruchamia się automatycznie po wczytaniu strony). Wysyłając do mnie formularz tworzysz pierwszą prywatną wiadomość, która rozpoczyta rozmowę indywidualną.

Wysłanie pierwszej wiadomości musi być poprzedzone wpisaniem kodu zwotnego SMS. Wysłanie takiego SMSa to koszt zaledwie 1,23 zł. Płacisz tylko i wyłącznie za pierwszą wiadomość! Zbieram na studia! Dla Ciebie to nic, dla mnie to bułka! :)

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!
O mojej działalności

Jestem w trakcie kończenia Technikum Informatycznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Sieradzu. Interesuję się informatyką ogólnie pojętą, głównie sieciowymi systemami operacyjnymi oraz szeroko rozumianymi ingerencjami w sieć lokalną.

Mam na imię Michał i staram pomóc wszystkim dookoła z ich ciągłbymi problemami i kłopotami związanymi z komputerem i internetem. Służę wszystkim szczerą i rzetelną radą!

image

Poradnikami zająłęm się pod koniec czerwca 2012 roku i robię to do dnia dzisiejszego. Posiadam certyfikat potwierdzający moje umiejętności, wydany on został na podstawie całorocznego kursu systemu Linux przez ZSP nr 1 w Sieradzu. Na portalu spryciarze.pl mam status Eksperta, który również w pewnien sposób potwierdza słuszność moich tutoriali.

Moja twórczość opiera się na znalezieniu fajnego tematu godnego opracowania. Pomysły mam głównie z informacji, które zdobywam w szkole. Zdarzy się, że pomagam znajomym przy ich komputerach, gdy jest to temat dość ciekawy, czerpię z tej pomocy inspirację do poradników, czasami pomysł podrzuci sam znajomy.

Następnym krokiem jest znalezienie chwili wolnego czasu (o który ciężko). Jeśli tutorial jest gotowy – zostaje wysłany na serwery YouTube, po czym przesyłany jest do moderacji serwisu spryciarze.pl. Chcąc być na bierząco trzeba śledzić mój fanpage, na którym linki do poradników udostępniane są najwcześniej.

Moje specjalności
image

Może ktoś być dobrym we wszystkich dziedzinach życia, ale taki człowiek nigdy nie będzie "bardzo dobry" w jednej z nich. Ja specjalizuję się tylko w informatyce.

Czuję się bardzo dobrze w sprawach sieciowych i sprzętowy. Co nie znaczy, że nie mogę pomóc w innych sprawach. Można do mnie pisać w sprawie:

  • Konfiguracje serwerów FTP, Apache i wielu innych.
  • Obsługa w stopniu zaawansowanym systemów Linux-owych oraz tych z rodziny Windows.
  • Problemy z internetem, routerem.
  • Budowa sieci lokalnej i podłączanie jej do Internetu.
  • Planowanie budowy komputera. (Rady odnośnie sprzętu i konfiguracji sprzętowej).
  • Doradztwo odnośnie serwerów VPS, hostingów WWW i innych.
  • Pomoc w budowie stron internetowych. (Większe projekty dodatkowo płatne).
  • Szeroko rozumiane modyfikacje programowo-sprzętowe. (Tuning i inne).
  • Wszelkiego rodzaju pomoc zdalna.
Linki do innych miejsc, gdzie mnie znajdziesz!
Free Flash

YouTube.com - tutaj znajdziesz wszystkie moje produkcje!

Website: YT/Rasta
foto

Spryciarze.pl - główny cel wszystkich poradników!

Website: Spryciarze/Rasta
Design Blog

Fanpage na Facebook.com - społecznościowa alternatywa między moją stroną WWW a YouTubem!

Website: Fb/Rasta
Photo

RastaPCs.net - moja prywatna strona WWW - znajdziesz tutaj ciekawe rzeczy, których nigdzie indziej nie ma!

Website: Rasta